BEŞ YIL ÖNCE ON YIL SONRA 5 VALS 10 TANGO LP  PLAK Daha büyük görüntüle

BEŞ YIL ÖNCE ON YIL SONRA 5 VALS 10 TANGO LP PLAK

103992

Matarailgievi

125,00 TL

  • ORİJİNAL ÜRÜNE
    %100 DESTEK
  • ÖDEME
    KORUMA SİSTEMİ
  • İNTERNETTE
    GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Plak: T+

Kapak: T

Notlar: -

Şarkılar :

A Yüzü
1- Belki Bir Vals Belki Bir Tango
2- En Son Hatıram
3- Çok Ağladım Çok İnledim
4- Sevdim Bir Genç Kadını
5- Sana Nerden Gönül Verdim
6- Papatya
7- Mazi Kalbimde Bir Yaradır
8- Her Emelim Her Arzum
9- Bak Yeşil Yeşil
10- Şarkımı Senin İçin
11- Nasıl Geçti Habersiz
12- O Ağacın Altı
13- Gülünce Gözlerinin İçi Gülüyor
14- Mihrabım Diyerek
B Yüzü
1- Yağmur / Bana Yalan Söylediler
2- Hay Hay (Eurovision 1983 İsrail Aranjman)
3- Yaz Yağmuru
4- Yıllardan Sonra
5- Aşk Bir Armağan (Eurovision 1983 Lüksemburg Aranjman)

F - Fersude : Çok kötü durumda olan plaklar için kullanılır , plak kesinlikle pikaba konulabilecek durumda değildir , Kapağın büyük bir bölümü eksiktir veya fazlasıyla soyulma vardır , tanınabilecek durumda değildir.

K - Kötü : Plak pikaba konduğunda birçok yerde atlama yapar , yüzeyde parlaklık yoktur , derin çizikler vardır. Kapağın yarısı eksiktir yahut rengi açılmıştır veya üzerine renkli bir sıvı dökülmüştür.

O - Orta : Plağın yüzeyi matlaşmıştır , bütün şarkı boyunca dip ses yapar , yer yer seste çatlamalar ve hatta pikabınızın kol ayarına göre seyrek de olsa atlamalar yapabilir Kapak rutubete maruz kalmıştır yahut kapakta hafif soyulmalar olur veya %10-15 lik bir bölümü eksiktir.

T - Temiz : Plağın yüzeyi matlaşmaya başlamıştır , hafif dip ses yapabilir ama kesinlikle atlama yapmaz Kapakta plak izi çok belirgindir ve/veya köşelerde yuvarlaklaşma vardır , kullanıldığı açıkça bellidir ama eksik veya soyulma yoktur.

ÇT - Çok Temiz : Plağın yüzeyi parlaktır , dip ses yoktur , plak kusursuza yakındır ancak bir kaç tane kağıt çiziği olabilir. Hafif bir plak izi ve/veya köşelerde hafif yuvarlaklaşma vardır , kesinlikle herhangi bir şekilde kat izi dahil iz yoktur.

M - Mükemmel : Plak ya hala ambalajındadır yahut üzerinde dinlendiğine dair en ufak bir iz bile yoktur. Kapakta köşeler sivridir , plak izi dahil en ufak bir iz yoktur .

+ - Artı : Bir üst dereceye yakın kondisyondadır .